• Свеж
Магнетни Сува Избрише Labels Име Плочи Бела Табла 54 КОМПЈУТЕРИ 9 Бои за Whiteboards Шкафче Фрижидер Училиште Office Home (3.14 х 1.18 Секоја)

Магнетни Сува Избрише Labels Име Плочи Бела Табла 54 КОМПЈУТЕРИ 9 Бои за Whiteboards Шкафче Фрижидер Училиште Office Home (3.14 х

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Пакет : дојде со 54 парчиња магнетни сува избрише етикети, 8 различни бои, а секоја боја има 5 парчиња; Димензии : 3.14 х 1.18 инчи/ 8 x 3 cm.Материјал : направен од ПЕТ сува избрише филм, напишете ги зборовите на тоа и ги исклучите лесно, може да се запише постојано, не носат во употреба и лесно да се чисти.Добро магнети, лесен за употреба и е погодна за движење на табла, фрижидер врати датотеката полица, метални сталажи и други метали.Светли бои привлече вниманието во многу средина, добра за цртање на вниманието на вработените студентите деца во канцеларија, училиште или семејството.Тоа е погодно да се избрише-оф маркери и додавање елементи од течни креда маркери, добро за групирање на ученици, доделување на работни места или задачи, креирање на интерактивни преглед игри и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи