• Свеж
(3 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменета за Леново Flex 5 14-инчен (81X20005US)

(3 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменета за Леново Flex 5 14-инчен (81X20005US)

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Анти-отсјај (мат) филм конструиран за да се намали сјајот и отпечатоци од прсти.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучува 3 еез екран заштитници.

Детални спецификации

Додатоци на производи