• Свеж
Внатрешна Должина Прилагодливи Брадата-Up Повлече-up Бар Вратата Вежба Хоризонтална шипка за Дома Салата Сила за Обука Фитнес Core

Внатрешна Должина Прилагодливи Брадата-Up Повлече-up Бар Вратата Вежба Хоризонтална шипка за Дома Салата Сила за Обука Фитнес Core

Rating 
DEN 314.88

Од стока
Во магацинот

【Тешки Изградба】 : Тешки-должност Рамката Е Направена Од Нерѓосувачки Челик за Да се Спречи Рачката Од Ротирачки за Време на Употреба.Го Повлече-up Бар Е Корисно За Pull-ups, да се Повлече-up прозорци, Седат прозорци, Lean-ups, да Седат прозорци, Triceps Протези, Нога Лифтови за Обука, Итн.Лесен За Обука На Стомачните Мускули, Рацете, Грбот, Градите, Рамената И Нога Мускулите. 【Предупредување】 : Консултирајте Се Со Вашиот Лекар Пред Да Се Вклучат Во Секоја Програма За Вежбање.Следат Инструкции За Употреба Внимателно.Ако Имате Било какви По-продажбата на Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Во Времето, И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ти Одговорам, Додека не Се Задоволни. 【Удобен Зафат Дизајн】 : Вратата се Повлече-up Бар Користи Мека Удобно Пена Зафат за Да се Минимизира Рака Замор и Болка.Го Повлече-up Бар Е Погоден За Сите Видови На Exerice Како што Pull-ups, да се Повлече-up прозорци, Седат прозорци, Lean-ups, да Седат прозорци, Triceps Протези, Нога Лифтови, Итн. 【Приватен Домашен Фитнес】 : Тоа Е Лесно Да Се Носат И Инсталирате.Само Да Се Создаде Свој Фитнес Област Дома Со Овој Брадата До Станица И Да Си Активен И Фит.Прилагодлива Должина се Повлече-up Бар Е Погоден За Повеќето Вратите,.

Детални спецификации

Додатоци на производи