• Свеж
kathy ireland ДОМ 22 Тавански Вентилатор Замена Ножеви | Замена Додатоци за Внатрешна Дом | Бранеа Челик, Сет од 5 Дрво Дрво Ножеви

kathy ireland ДОМ 22 Тавански Вентилатор Замена Ножеви | Замена Додатоци за Внатрешна Дом | Бранеа Челик, Сет од 5 Дрво Дрво Ножеви

Rating 
DEN 1657.92

Од стока
Во магацинот

Вклучува збир на 5 Бранеа Челик заврши тавански вентилатор ножеви.Ножеви се создаде 52-инчен или 54-инчен сечилото век.Овие 22-инчен ножеви вклучуваат 6-слој дрво дрво, крос-ламинат за стабилност и да искриват отпор.Компатибилен со Нож Одберете Серија таванот фанови.Компатибилен со Нож Одберете Серија таванот фанови.Овие 22-инчен гребло тавански вентилатор ножеви во Бранеа Челик заврши се едноставни во дизајнот, координирање со секој дом décor совршено, и вклучува 6-слој дрво дрво, крос-ламинатни за стабилност и да искриват отпор.Сет од 5 тавански вентилатор ножеви се вклучени и дека се создаде една 52-инчен или 54-инчен сечилото век и се компатибилни со Нож Одберете Серија таванот фанови.За вистински кориснички изглед кој ја надополнува вашата затворен простор со елеганција, на G54 BS додаток ножеви се најдобар избор за оние кои го бараат двата стил и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи