• Свеж
Основни Видиме Случаи CZMY 3pcs 6808ZZ Длабоко Ритам Топката Лежишта 6808-ZZ 40x52x7mm Имајќи Челик Материјал

Основни Видиме Случаи CZMY 3pcs 6808ZZ Длабоко Ритам Топката Лежишта 6808-ZZ 40x52x7mm Имајќи Челик Материјал

Rating 
DEN 247.20

Од стока
Во магацинот

Внатрешен дијаметар (mm) : 40. Надворешниот дијаметар (mm) : 52. Дебелина(мм) : 7. Дали стандардни делови : стандардни делови.Возен имајќи домување материјал : имајќи челик.Внатрешен дијаметар (mm) : 40 Outer дијаметар (mm) : 52 Thickness(mm) : 7 Whether стандардни делови : стандард parts Rolling имајќи домување материјал : имајќи челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи