• Свеж
MyCableMart 12 Порта, CAT5E Универзална Patch Panel Ѕид-Mountable

MyCableMart 12 Порта, CAT5E Универзална Patch Panel Ѕид-Mountable

Rating 
DEN 455.28

Од стока
Во магацинот

ИСПОРАКА ТЕЖИНА (Секоја од нив) : 0.87 lbs.Врвот на линијата Стандардна Големина Универзална Печ Panel Designed и боја кодирани за T586 A и T586 B wiringconfigurations Meets сите УЛ стандарди и барања за Мачка 5e печ panels Meets или ги надминува сите објавени минлив исхемичен напад/EIA-568-B упатства за Категорија 5e requirements Designed да се монтира директно на walls All панели се Ro HS согласност.

Детални спецификации

Додатоци на производи