• Свеж
HXXXIN Гроздобер Suitcases, Дрвени Кутии, Кожа Suitcases, Стари Украси, Suitcases, Прозорецот Екранот Фотографија Реквизити Кутии

HXXXIN Гроздобер Suitcases, Дрвени Кутии, Кожа Suitcases, Стари Украси, Suitcases, Прозорецот Екранот Фотографија Реквизити Кутии

Rating 
DEN 811.20

Од стока
Во магацинот

Место нив под една чаша кафе на маса или оџакот од нив да се користи како од страна на маса, и го стави некои книги и очила веднаш до вашите омилени читање стол.Прекрасни ткаенини додадете свежина во собата.Нашата декоративна кутија ќе се врати на оние спомени и да ви помогне да се создаде некои нови.На рамо ремени и хардвер се око-фаќање на акценти. [Add ретро шарм на секоја соба] Ретро-стил suitcases може да додадете визуелен интерес на секоја соба.Тие може да се удвои, како и складирање и украси во секоја соба.Во вид на снимање, постојат слики и вистината, не пропуштајте оние ви се допаѓа.Дрвена со црно не-плетени ткаенини внатре.Овој куфер собата е опремена со декоративни рамо ремени и лен ткаенини ивица, која може да додадете шармантна атмосфера на било која канцеларија или студија.Се сеќавам, како возбудени сте биле и кога се видов бабата е стара кутија кога сте биле дете. [Украси или подарок кошеви] Ќе одлучуваат да ги користат овие декоративни suitcases како декорација во вашата канцеларија или дневна соба.На декоративни дрвени куфер може да додадете ретро допир на било декорација. [Гроздобер хардвер и дизајн] Трајни иверица, вештачка кожа и со крем-боја лен ткаенини suitcases се опремени со декоративни хардвер и рамо ремени да се создаде вистински ретро изглед и чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи