• Свеж
Складирање Кутија Перат долна облека Складирање Кутија Количка за Градници Чорапи Фиока Организатор Мулти-Функција Дома Чување Организатор (Боја : Беж 7 ребра)

Складирање Кутија Перат долна облека Складирање Кутија Количка за Градници Чорапи Фиока Организатор Мулти-Функција Дома Чување Организатор

Rating 
DEN 843.36

Од стока
Во магацинот

Ако ви се исполнат некои проблем,ве молиме контактирајте со нас на прво место!ние и ветуваме да ви даде најдоброто решение!.Овој сет на фиока организаторите се дизајнирани со различни големини и повеќе прегради, што го прави особено погоден за чување на градници, гаќи и чорапи.Вашата гардероба никогаш нема да биде неуредна повторно со оваа долна облека складирање кутија за замрзнување!.Тоа ќе ви помогне да најдете облека ви треба брзо.Ако сте satisfide со нашите услуги и производи,ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Детални спецификации

Додатоци на производи