• Свеж
homozy Прирачник Мини Мултипликатор Алатка Патот Гуми Отстранување Автомобилската - 600NM, 143.5x38x78mm

homozy Прирачник Мини Мултипликатор Алатка Патот Гуми Отстранување Автомобилската - 600NM, 143.5x38x78mm

Rating 
DEN 1605.12

Од стока
Во магацинот

Патот Гуми Отстранување.Спецификација : 300 NM/450 NM/600 NM/800 NM(Опционално,како што се избере).Адаптирана за промена на гуми на автомобил и ван во автомобилската индустрија поправка. 3.4 : 1 сооднос.Мини мултипликатор има ултра-преносни големина што е за патот гуми отстранување.Опис : - Мини мултипликатор има ултра-преносни големина што е за патот гуми отстранување - Прилагодени за промена на гуми на автомобил и ван во автомобилската индустрија поправка - 3.4 : 1 ratio Specification : 300 NM/450 NM/600 NM/800 NM(Опционално,како ќе го изберете) - Патот Гуми Removal Specification : - Материјал е CR-V легиран челик. - 300 NM(Max.номинална излезна),Текст плоштадот : 3/8"; Излез плоштадот : 3/8", 3.4 : 1 ratio - 450 NM(Max.номинална излезна),Текст плоштадот : 3/8"; Излез плоштадот : 1/2", 3.4 : 1 ratio - 600 NM(Max.номинална излезна),Текст плоштадот : 1/2" ; Излез плоштадот : 1/2", 3.4 : 1 ratio - 800 NM(Max.номинална излезна),Текст плоштадот : 1/2"; Излез плоштадот : 3/4", 3.4 : 1 ratio Package Вклучува : 1 Парче Мини Мултипликатор.

Детални спецификации

300NM/450NM/600NM/800NM(Optional,as you choose) :

Додатоци на производи