• Свеж
Дрвени Бричење Сапун Сад За Бричење & Отстранување на Влакна Бричење Брада Сад Сапун Кригла Круг Алатка за Мажи

Дрвени Бричење Сапун Сад За Бричење & Отстранување на Влакна Бричење Брада Сад Сапун Кригла Круг Алатка за Мажи

Rating 
DEN 244.56

Од стока
Во магацинот

★ Висок Квалитет : со Висок квалитет дрво, отпорни на корозија и трајни производи за подолго користење.Фина текстура од внатре и од надвор од сад, кој е лесен, цврст и заштита на животната средина. ★ Лесен за Користење : Совршена Големина, тоа е лесна за употреба и чиста.Површина е мазна, Тоа е трајно и преносливо, Совршен за семејства и големината на патувањето. ★ Човек Близок Пријател : Ова бричење сад е добар партнер за бричење, совршено се користат за складирање за бричење крем, сапун или четка, корисни за вашата брада чистење.Woodsteel бричење сад не само што може да ви помогне да се создаде меур, но исто така може да ви помогне да ги организирате вашите бричење алатка.Тоа е задолжително за секој човек. ★ Модерен Изглед : На изглед е многу елегантен и стилски, кој може да ви даде добро расположение кога ќе се бричење на вашата брада.На работ на голем сад полесно да се создаде пена. ★ Добар Подарок : За оние кои сакаат традиционалните влажни бричење, Можете да го купите за секојдневна употреба или како подарок за машки пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи