• Свеж
Emivery Потоне Контра Caddy Лажица Вилушка Нож Chopstick Складирање Кофа Садови Носителот Организатор Кутија со Одвод на Послужавник

Emivery Потоне Контра Caddy Лажица Вилушка Нож Chopstick Складирање Кофа Садови Носителот Организатор Кутија со Одвод на Послужавник

Rating 
DEN 1020.00

Од стока
Во магацинот

1. 【Големина】 : 15*10.2*14cm/5.9*4*5.5 инчи. 2. 【Дизајн】 : Дизајниран со 2 прегради, може одделни предмети и одржување на објекти во ред. 3. 【Функција】 : Постои одводнување дупка во долниот дел од кутија за складирање, на послужавник да го фати вода. 4. 【Широко се Користи】 : Погоден за storaging ножеви, предници и лажици и кујна четки. 5. 【Материјал】 : Направен од пластични материјали, цврсти и издржливи, лесен за чистење.Големина : 15*10.2*14cm/5.9*4*5.5 инчи.Боја : Бела.Погоден за storaging ножеви, предници и лажици и кујна четки.Пакет содржи : 1*садови за складирање кутија.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење!Ви благодариме ! 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. 3. За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи