• Свеж
FITORON Прилагодливи Гира Barbell Тежина Пар, Слободни Тежини Сет 2-во-1, Не се Лизга Рачки, за Мажи, Жени(44LB)

FITORON Прилагодливи Гира Barbell Тежина Пар, Слободни Тежини Сет 2-во-1, Не се Лизга Рачки, за Мажи, Жени(44LB)

Rating 
DEN 2176.80

Од стока
Во магацинот

Ова Ви Овозможува Ефикасно Да ги Користат Нашите Гира/barbell Поставува За Многу Вежби, Наместо На Купување на Повеќе Групи.1 LBX1 Dumbbell таблети : 4. 【2 Во 1 Прилагодливи Дизајн】Оваа Прилагодливи Гира Поставите Доаѓа Со Поврзување На Прачка, Кој Лесно Може Да Се Поврзани Со Два Тегови, Да Стане Barbell.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Производот, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.3 LB Гира Tablets4 x 2.Тоа е голем дар за семејството и пријателите.Спецификации : име на Производ : 44 LB Комбинација Dumbbell Dumbbell род : 0. 【Цврсти И Издржливи】Нашите Гира Собата Е Направен Од Матирано Железо Materialcounterweight Плоча, И Тоа Се Насликани Со Црна Боја За Да Се Спречи Рѓа И Корозија.4 LB Гира Tablets4 x 3.1in Package : 2 x Гира Bar1 x Barbell Pole4 x 4.Тоа Не Заземаат Премногу Простор, Можете Да Го Промените Вашиот Вежба План Повеќе, Додека Одржување На Просторот Среди И Уреден. 【Услуги На Клиентите】 По Инсталирањето На Сите Делови, Ве Молиме Да Ги Заостри Завртки Повторно.

Детални спецификации

Додатоци на производи