• Свеж
BZLSFHZ Екран Зголемувачот Мобилен Телефон Екран лупа со Говорник HD Видео лупа 8.5 Инчен Виткање Стојат лупа (Боја : Бела)

BZLSFHZ Екран Зголемувачот Мобилен Телефон Екран лупа со Говорник HD Видео лупа 8.5 Инчен Виткање Стојат лупа (Боја : Бела)

Rating 
DEN 3530.88

Од стока
Во магацинот

Се усвојува нов криви лак дизајн на рамка на високо-дефиниција на доградба на акрилни леќа.Овој мобилен екран засилувач е ново развиен закривен екран на мобилен телефон засилувач.Анти лизга слотот за да може ефективно да се спречи мобилен телефон од лизгање и чувајте го во исправена позиција.Додека ужива голем видео слика, тоа исто така може да имаат поголем агол на гледање, и не повеќе треба да се одржи гледа на телото, дури и ако се свртат лево и десно за да ја видите зголемена high-definition слика.Белешки : 1.Додека ужива голем видео слика, тоа исто така може да имаат поголем агол на гледање, и не повеќе треба да се одржи гледа на телото, дури и ако се свртат лево и десно за да ја видите зголемена high-definition слика.Овој мобилен екран засилувач е ново развиен закривен екран на мобилен телефон засилувач.Анти лизга слотот за да може ефективно да се спречи мобилен телефон од лизгање и чувајте го во исправена позиција. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Висока дефиниција завртка огледало, јасно зголемена екран, отпорни на зрачење и визуелна замор му на бога.Висока дефиниција завртка огледало, јасно зголемена екран, отпорни на зрачење и визуелна замор му на бога.Пакување листа : 1*мобилен телефон екран лупа(со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити).

Детални спецификации

Додатоци на производи