• Свеж
Девојки, Жени Висока Waisted Обичен Pleated Здолниште Skater Голф, Тенис Училишни Униформи А-линија Мини Здолниште Поставата Шорцеви

Девојки, Жени Висока Waisted Обичен Pleated Здолниште Skater Голф, Тенис Училишни Униформи А-линија Мини Здолниште Поставата Шорцеви

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

56 Должина : 14.71 Должина : 15.Појавување на : Совршено се надополни со основните кошула, јака кошула, џемпер, безбол униформа, бедрото високи чорапи, итн.01 XL Половината : 30.43 L Половината : 29.28 Должина : 15.13 Должина : 14.Материјал : 100% Полиестер,високо-одделение полиестер ткаенини, мека и не е лесно да се брчка.Карактеристики : висок половината pleated здолниште, патент затворање, свежи и симпатична, погоден за играње на улоги, најгласен поборник униформи, тенис, униформи, уметничко лизгање, итн.16 Боја : Светло Сиво | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Жените Ноќ Здолништа - Цврсти/plaid обичен pleated здолниште,висока половината здолниште,униформа здолниште,-линија здолниште,основните обичен здолниште,skater тенис здолниште,мини здолниште,y2k стил здолниште сите дизајн се супер мода.Патент затворање.Повод : Можете да го носат како училиште девојка униформа здолниште, тоа е, исто така, совршен за одмор, забава, костим, дневно, повремено, училиште, outwear,cheerleading.98 Должина : 14.

Детални спецификации

Додатоци на производи