• Свеж
Kastar 1-Пакет НП-FP70 / FP71 Батеријата 7.4 V 2400mAh и AC Ѕид Полначот Замена за Sony DCR-HC44, DCR-HC46, DCR-HC65, DCR-HC85 Камера, Sony NP-FP50 NP-FP70 NP-FP90 Батеријата

Kastar 1-Пакет НП-FP70 / FP71 Батеријата 7.4 V 2400mAh и AC Ѕид Полначот Замена за Sony DCR-HC44, DCR-HC46, DCR-HC65, DCR-HC85 Камера,

Rating 
DEN 347.76

Од стока
Во магацинот

Батерија Тип : Литиум-Јонска; Батеријата Напон : 7.2 V; Батерија Капацитет од 2400m Ah.Оваа AC ѕид полначот со количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Текст : AC 100~240 V 50~60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m A.LED укажуваат : Црвено светло за полнење; Зелено светло за мирување или целосна наплата.Пакетот Вклучува : 1-Pack Батеријата + 1 AC полнач (Автомобил адаптер/ Европски plug НЕ се вклучени). 1. Компатибилен со батерија модели : Sony NP-FP50 NP-FP51 Sony NP-FP60 Sony NP-FP70 NP-FP71 Sony NP-FP90 NP-FP91 2. Компатибилен со полнач модели : Sony П.Н.Е.-TRP/тсх trh/TRV Sony П.Н.Е.-VH1 Sony AC-VQH10 3. Компатибилен со видео камера & камера модели : Sony DCR-DVD103 Sony DCR-DVD105 Sony DCR-DVD202 Sony DCR-DVD203 Sony DCR-DVD205 Sony DCR-DVD304 Sony DCR-DVD305 Sony DCR-DVD403 Sony DCR-DVD404 Sony DCR-DVD405 Sony DCR-DVD505 Sony DCR-DVD602 Sony DCR-DVD605 Sony DCR-DVD653 Sony DCR-DVD703 Sony DCR-DVD705 Sony DCR-DVD755 Sony DCR-DVD803 Sony DCR-DVD92 Sony DCR-HC16 Sony DCR-HC18 Sony DCR-HC19 Sony DCR-HC20 Sony DCR-HC21 Sony DCR-HC22 Sony DCR-HC23 Sony DCR-HC24 Sony DCR-HC26 Sony DCR-HC28 Sony DCR-HC30 Sony DCR-HC32 Sony DCR-HC33 Sony DCR-HC35 Sony DCR-HC36 Sony DCR-HC39 Sony DCR-HC40 Sony DCR-HC41 Sony DCR-HC42 Sony DCR-HC43 Sony DCR-HC44 Sony DCR-HC46 Sony DCR-HC65 Sony DCR-HC85 Sony DCR-HC94 Sony DCR-HC96 Sony DCR-SR30 Sony DCR-SR40 Sony DCR-SR50 Sony DCR-SR60 Sony DCR-SR70 Sony DCR-SR80 Sony DCR-SR90 Sony DCR-SR100 Sony HDR-HC3 Sony HDR-HC3 E.

Детални спецификации

Додатоци на производи