• Свеж
Фокс Младенче - Црна Училиште Рамо Гласник Торба & Молив Случај Сет

Фокс Младенче - Црна Училиште Рамо Гласник Торба & Молив Случај Сет

Rating 
DEN 693.60

Од стока
Во магацинот

Овој луксузен мулти-цел гласник торба е направен од висок квалитет на црно платно-полиестер материјал.Се проширува на околу 5 инчи.Трендовски и Стилски Мулти-Цел Ранец и Молив Торба Сет за на Училиште-Goer.Тоа мерки 5" во Должина х 8" во Ширина - голема големина за училиште резерви.Издржливи Црна Тешки Платно Материјал; Пред Размавта со Vibrantly Печатени Дизајн.Овој гласник торба одговара на лаптопи кои се под 15 години", како и.Се издвојува со Најкул Ранец!.Висок Квалитет Гласник Торба за на Училиште, Колеџ, и On-the-Go.

Детални спецификации

Додатоци на производи