• Свеж
IMIKEYA Минијатурни Коњ Фигурини Керамички Мали Фигури Фарма на Животните Cupcake Торта Topper Партија Корист Десктоп Украси Украси за Дома и Канцеларија

IMIKEYA Минијатурни Коњ Фигурини Керамички Мали Фигури Фарма на Животните Cupcake Торта Topper Партија Корист Десктоп Украси Украси

Rating 
DEN 1617.60

Од стока
Во магацинот

Овој коњ статуа може да застане на десктоп цврсто и stably.Парична казна изработка и исклучителна детали го направите да изгледа и lifelike.Керамички уметност украс, не е лесно да избледи и, совршен бизнис или роденденски подарок.Овој коњ статуа значи дека ќе се добие непосредна победа.Совршен коњ статуа, покажува вашиот карактер и вкус.Опис Оваа точка е коњ статуа, направен од керамички материјал, високо - квалитетни и издржливи.Тоа значи дека ќе се добие непосредна победа.Можете да ги користите за декорација на вашиот ТВ кабинет, вино кабинет, автомобил, канцеларија и слично.Што заслужуваат да имаат еден сет.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Керамички.- Големина : околу 8. 50 X4. 00 X8. 50cm - 3. 34 X1. 57 X3. 34inch.- Овој коњ статуа значи дека ќе се добие непосредна победа.- Керамички уметност украс, не е лесно да избледи и, совршен бизнис или роденденски подарок.- Совршен коњ статуа, покажува вашиот карактер и вкус.- Парична казна изработка и исклучителна детали го направите да изгледа и lifelike.Пакет Вклучувајќи 1 x керамички коњ дама.

Детални спецификации

Додатоци на производи