• Свеж
Вежба Малку, 45Mm Вежба Малку Должина Дрво Вежба Малку Рамен 28Mm месо тело Должина за Diy Машини за Индустрија

Вежба Малку, 45Mm Вежба Малку Должина Дрво Вежба Малку Рамен 28Mm месо тело Должина за Diy Машини за Индустрија

Rating 
DEN 1538.40

Од стока
Во магацинот

Со одлична изработка, совршена замена за стариот и има долг животен век.На вежба малку усвојува сечење трн дизајн, со што се намалува појава на дупка на ѕидот chipping.На ударна дупка е 25мм, на месо тело должина е 28mm, на месо тело со дијаметар е 6.2 мм и вежба малку должина е 45mm.DIY машини за дупчење рамен вежба малку комбинира со висока цврстина и трајност, се многу практични.Пред станот вежба и дрво контакт, нека вежба малку и дрво залак, позиционирањето е точна, и drilled дупка е исто така многу круг.

Детални спецификации

Додатоци на производи