• Свеж
Пилула Splitter/Дробилката & Поле

Пилула Splitter/Дробилката & Поле

Rating 
DEN 547.20

Од стока
Во магацинот

Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Произведена со највисока оценка материјали.Пилула Splitter / Дробилката & Кутија - Содржи 1 пилула splitter/дробилката и 1 таблета кутија (бубрезите облик 3 преграда).

Детални спецификации

Додатоци на производи