• Свеж
Машина Сет, Ткаенина Машина Ножеви, Замена на Практични Нерѓосувачки Челик 10pcs Quilting Хартија, Кожа за Платно

Машина Сет, Ткаенина Машина Ножеви, Замена на Практични Нерѓосувачки Челик 10pcs Quilting Хартија, Кожа за Платно

Rating 
DEN 410.16

Од стока
Во магацинот

Постојат замена ножеви, погодно за вас да го замени тоа.Практична ротари машина сечилото замена, што се користи за сечење patch-работа.Овие ножеви може да се намали кожа и текстил брзо, се користи внимателно кога користите.Широка примена, се погодни за сечење дома, канцеларија, училиште, продавница, итн.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, солиден, носат‑отпорни, и издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи