• Свеж
Ѕидот Кука Слободен Удар, Само Лепило Кука Мултифункционален Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кука за Шапка Облека, Крпи Клучеви

Ѕидот Кука Слободен Удар, Само Лепило Кука Мултифункционален Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кука за Шапка Облека, Крпи Клучеви

Rating 
DEN 194.16

Од стока
Во магацинот

Поле НА ПРИМЕНА : Овој удар слободни ѕид кука се користи за домаќинство, кујна, бања и други основни алатки нема да предизвика штета на ѕидот.Тоа е исто така погоден за секој дом и градина декорација.СО САМО ЛЕПИЛО ЛЕПАК : Постои само лепило лепило на грбот на кука, вие само треба да се отстрани рака и ставете го на саканата позиција.ПОГОДЕН ЗА : Ова не ' рѓосувачки челик кука може да се користи за да се одржи на вашиот капи, облека, палта, крпи, копчиња, итн., едноставен и лесен за употреба.Совршен за употреба во внатрешноста кабинети и плакари, во вашиот стан, дома и во канцеларија.ЛЕСНО ДА се ДРЖИМЕ : Овој водоотпорен само лепило кука е погодна за плочки, стакло, дрво, пластични површини, итн.Широко се користи на различни површини, лесно да се држи и да не ќе падне лесно.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : авто лепило кука е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, овој ѕид кука е рѓа доказ, водоотпорен, со долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Ѕид Кука Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Тежина : Околу. 25g / 0.9 оз Пакет Листа : 1 x Ѕид Кука.

Детални спецификации

Item Type:
Wall Hook
Material:
Stainless Steel
Weight:
Approx. 25g / 0.9oz
Package List:
1 x Wall Hook :

Додатоци на производи