• Свеж
Круг Ќор-Сокак, M4x0.7mm Има Висока Јачина Отпорност на Абење Поврзување Колона за Чудна Работа за Имајќи го Окното за Механичар за Idler(Должина 46mm)

Круг Ќор-Сокак, M4x0.7mm Има Висока Јачина Отпорност на Абење Поврзување Колона за Чудна Работа за Имајќи го Окното за Механичар

Rating 
DEN 1351.20

Од стока
Во магацинот

Овие колони се стандард M4 x 0.Спецификација : Предмет Тип : изборен Круг Standoff Material : Алуминиум alloy Outer Дијаметар : Прибл.Се користи како idler или лого вратило, исто така, може да се користи за да се поправи делови заедно и да играат дополнителни структурни поддршка улога. Може да се користи за да се зголеми структурната ригидност помеѓу паралелни плочи (сврзувачки елементи на аглите) или простори со мали пропусти. Се користи како idler или лого вратило, исто така, може да се користи за да се поправи делови заедно и да играат дополнителни структурни поддршка улога.Овие алуминиум легура колумни често се користи во просторот помеѓу површината на објекти, или да се користат како сврзувачки елементи во простори со мали делови или празнини. Овие колони се стандард M4 x 0.2 in Surface : Anodized Purpose : Површината простор интервал, структурна поддршка Пакет Листата : 10 x Круг ќор-сокак.7 мм нишка и се тесно поврзани, без looseness или празнини. Овие алуминиум легура колумни често се користи во просторот помеѓу површината на објекти, или да се користат како сврзувачки елементи во простори со мали делови или празнини.

Детални спецификации

Item Type:
Round Standoff
Material:
Aluminum alloy
Outer Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
Surface:
Anodized
Purpose:
Surface space interval, structural support
Package List:
10 x Round Standoff :

Додатоци на производи