• Свеж
1pc Трајни Компјутер Материјал Велосипед Шише за Вода Држач е Погоден за Обичните Велосипеди Планински Велосипеди Виткање Велосипеди (Боја : Сина)

1pc Трајни Компјутер Материјал Велосипед Шише за Вода Држач е Погоден за Обичните Велосипеди Планински Велосипеди Виткање Велосипеди

Rating 
DEN 352.80

Од стока
Во магацинот

Погоден за : обични велосипеди, планински велосипеди, патот велосипеди, виткање велосипеди, итн.Издржлив, лесен и лесен дизајн.Може да се одржи, повеќето kettles.Лесно да го инсталирате или отстраните.Има поголем отвор за да одговара на повеќето шишиња со вода или чаши.Материјал : Висок Квалитет PCInner дијаметар :750 mm Size : 15*8*7.3 cm Color : Црна,Сина,Црвена,Сребрена,Yellow Weight : 32.5 g Packing Содржина : 1 x Шише кафез.

Детални спецификации

Додатоци на производи