• Свеж
2022 HP 17.3 HD+ Бизнис Лаптоп, 11 Генерација Intel Quad-Core i5-1135G7(до 4.2 GHz), 16GB RAM меморија, 1TB PCIe SSD, Intel Ирис Xe Графика, WiFi 6, Bluetooth 5, Windows 11, w/3in1 Accesorries

2022 HP 17.3 HD+ Бизнис Лаптоп, 11 Генерација Intel Quad-Core i5-1135G7(до 4.2 GHz), 16GB RAM меморија, 1TB PCIe SSD, Intel Ирис

Rating 
DEN 20399.76

Од стока
Во магацинот

Не-рефлективен и ниска сјај значи ќе добиете помалку сјајот додека сте надвор.Уживајте во извонредно забава и игра, поток и да создаваат содржини со забрзан перформанси. 【Добие свежа перспектива со Windows 11】Од rejuvenated Start мени, за да на нови начини toconnect на вашиот омилен луѓе, вести, игри и содржини—Windows 11 е место да размислуваат,да се изразам, и да се создаде на природен начин.Уживајте во вашиот фотографии, филмови и игри со јасни квалитетот на 1,4 милиони пиксели.2 GHz со Intel Турбо Зголеми Технологија.3" HD+(1600x900) Анти-Отсјај Екранот】17. 【Intel Ирис Xe графика】Импресивни перформанси за креирање, игри и забава.Ново ниво на графички перформанси и јасни, зачудувачки е – со удобноста на тенок и лесен лаптоп.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 【11 Генерација Intel Core i5-1135 G7】2.Тоа ви дава огромен простор за да ги зачувате сите на вашите датотеки. 【Надгради Моќен Складирање】16 GB DDR4 SDRAM Меморија, 1 TB PCIe NVMe М.

Детални спецификации

Додатоци на производи