• Свеж
BN94-09065X BN97-12365A за Samsung UN55J6201AFXZA Главниот Одбор

BN94-09065X BN97-12365A за Samsung UN55J6201AFXZA Главниот Одбор

Rating 
DEN 448.80

Од стока
Во магацинот

Ново - BN94-09065 X за SAMSUNG UN55 J6201 AFXZA Главниот Одбор.Дел Број : BN94-09065 X.Одбор Број : BN97-12365 A.TV Модел : UN55 J6201 AFXZA.Пристаништа : 2x HDMI, 2x USB, RJ-45. Ново - BN94-09065 X за SAMSUNG UN55 J6201 AFXZA Главниот Board Part Број : BN94-09065 XBoard Број : BN97-12365 ATV Модел : UN55 J6201 AFXZAPorts : 2x HDMI, 2x USB, RJ-45.

Детални спецификации

Додатоци на производи