• Свеж
MAXWXKING Нерѓосувачки Челик Зрна Грав Прав Мостра Двоен Слој Ротари Земање на Цевка за Цврсти Granule Ѓубриво Цемент -Двојно Цевка Стратификација, 3 Слотови (1M)

MAXWXKING Нерѓосувачки Челик Зрна Грав Прав Мостра Двоен Слој Ротари Земање на Цевка за Цврсти Granule Ѓубриво Цемент -Двојно Цевка

Rating 
DEN 4557.60

Од стока
Во магацинот

❤ Материјал - Двојно-цевка Слоевит Мостра, Зрна во Прав Мостра, Направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик не ' рѓа, водоотпорен и влага-доказ, силни и издржливи. ❤ USAGE - Ротирате рачка пред употреба, во близина на дупката, ротира за 90 степени по вметнување на одредена длабочина за да го отворите земање дупка, а потоа земање мостри дупка ќе ги ротира и протокот на полно, пак, повторно, се затвори и да се повлече. ❤ Широк Спектар на Апликации - Двоен слој за земање мостри цевка може да се користи за сите видови на granule, цврсти, прав, житарици, пченка, соја, вреќа вреќа, добиточна храна, ѓубриво, цемент, земјоделство, индустрија и др.Земање мостри е удобен и практичен. ❤ Различна Големина - Дијаметар 25mm=1inch за жито и слично.Објекти на еднаква големина на честички; дијаметар 25мм, дебелина на ѕид 1.0 mm, поддршка на различни должина 0.5 0.6 M M 0,7 МЕТРИ 0.8 M 1 M 1.5 М, ги задоволат различните потреби. ❤ Предност - Двоен слој прав мостра, Автентични 304 од не 'Рѓосувачки челик материјали, Трајни и здрав, Не е лесно да' рѓа, Лесен за носење, земање во секое време и насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи