• Свеж
Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со ГРАНИЦА FRNS510 KD1 / KD2 / KD3 14 Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson за Приватност Екран Заштитник, компатибилен со ГРАНИЦА FRNS510 KD1 / KD2 / KD3 14 Анти Шпионски Филм Заштитници Налепница

Rating 
DEN 791.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Анти-Шпионски : Екранот се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот, чува вашите лични, приватни и чувствителна информација скриени од непознати лица. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.

Детални спецификации

Додатоци на производи