• Свеж
GoYonder 4 Инчен Супер Тенок Дијамант Виде Ножот за Сечење Порцелански Плочки,Мермер Гранит Керамика (4)

GoYonder 4 Инчен Супер Тенок Дијамант Виде Ножот за Сечење Порцелански Плочки,Мермер Гранит Керамика (4)

Rating 
DEN 587.76

Од стока
Во магацинот

Универзал за сува или влажна сечење.X заби нудат брзо и лесно сечење.Супер тенки порцелански виде ножот со слободен чипови за сечење,Натпревар со рачен машина.Достапни за сечење порцелан,керамички плочки,гранит, кварцен песочник и др.Cpsia Предупредување.Големина : 105 x 10 x 1.2 x 22.23 mm,Дебелина : 1.2 mm,Надворешниот Дијаметар : 105mm /4 инчи.Погоден за повеќето плочка пили и рачни агол брусилки со 7/8" или 5/8" Арбор.

Детални спецификации

Додатоци на производи