• Свеж
Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за vivo iQOO Z3

Прецизност Шрафцигер Постави со точност Битови, UrbanX 122pcs Магнетни Diy Возачот Електроника Поправка Алатка за Полнење за vivo

Rating 
DEN 478.80

Од стока
Во магацинот

На шрафцигер главата е магнетни, со гаранција за добар квалитет и практично користење.【122 во 1 Шрафцигер поставите】 Нашите прецизност шрафцигер собата е мора да има за било кој мобилен телефон или други електроника техничар и обично се користи во текот на заеднички поправка за сите електронски апарати, како што се телевизии, клима, вентилатори, ладилници, автомобили, итн.Ако има било каков проблем со 122pcs прецизност магнетни шрафцигер сет, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време преку.Не грижете се за губење или неправилна инсталација на мали и прецизни завртки.Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.МАГНЕТНИ ЗАВРТКА за СКЛАДИРАЊЕ Не се грижи за исчезнати завртки при демонтирање или повторното уредот така да можат да работат ефикасно.СИЛНИ МАГНЕТНИ ДИЗАЈН Screwdrivers алатка за полнење е со магнетни малку за лесно вметнување на микро-завртки, што го прави шрафцигер магнетни делови многу повеќе лесен за користење, ве спречи од губење или отфрлање. 【Ефикасна Услуга】Ние обезбеди висок квалитет на производите и задоволување на нашите клиенти. 122 во 1 PERCISION ШРАФЦИГЕР ПОСТАВИТЕ Оваа парична казна механички шрафцигер собата е направен со супериорен CRV, кој е анти-статички и издржливи.Професионални материјал 】 хром главата има цврстина на 55-60 HRC.

Детални спецификации

Додатоци на производи