• Свеж
ZWJPJL 5pcs Алуминиум Легура Панталони Закачалки Домаќинство Облека Организатор Гардероба Простор за Заштеда на енергија Панталони Складирање Закачалка Панталони Су?

ZWJPJL 5pcs Алуминиум Легура Панталони Закачалки Домаќинство Облека Организатор Гардероба Простор за Заштеда на енергија Панталони

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

ТЕШКИ и НЕ се ЛИЗГА - максималната тежина капацитет на закачалката е 10kg, па тоа нема да се наведнуваат дури и ако се стави повеќе објекти во исто закачалка.ДЕФИНИТИВНО СЕ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : Тие се мали, па не заземаат многу простор и да го зголеми вашиот простор за складирање на вашиот плакар.ОТСТРАНИ ПОБРЗО и ПОЛЕСНО : отворете го заврши дизајн кој им овозможува на панталони и шорцеви за лесно да слајд во и надвор од закачалки.Закачалки се добро изградена од истиот парче метал, наместо да бидат на заварени заедно, многу посилни и не треба да се грижите дека на нив ќе се распадне.Материјал : алуминиум alloy Package Вклучува : 1x Алуминиум Легура Облека Закачалки во Собата.

Детални спецификации

Додатоци на производи