• Свеж
Eclipse Професионални Алатки ADJW24L Професионални Прилагодлив Клуч, Сива

Eclipse Професионални Алатки ADJW24L Професионални Прилагодлив Клуч, Сива

Rating 
DEN 4416.96

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Идеален за употреба во водовод, инсталација и автомобилската индустрија.Исклучително брзо прилагодување завртка за да се движат на скалирање на вилицата.Лево раце завртка нишка и супер тенок главата со широка вилица вртоглавица да се овозможи употреба во ограничени простори.Идеален за употреба во водовод, инсталација и автомобилската задачи.Не само екстра широк вилица отворање зголемување на флексибилност, но супер тенок главата, значи дека клуч може да се користи во затворен простор.Покрај тоа, грлото длабочина е подлабоко од стандардните прилагодливи клучеви и главата е аглеста да понуди максимална брзина и ефикасност.Таа има мека зафат рачка за дополнителна удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи