• Свеж
Екран Заштитник Наменета за Lowrance Globalmap Baja 840c Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

Екран Заштитник Наменета за Lowrance Globalmap Baja 840c Риба Пронаоѓач Радар - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет

Rating 
DEN 1245.60

Од стока
Во магацинот

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.

Детални спецификации

Додатоци на производи