• Свеж
Tennsco 3040LC-EBL Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 30 Длабочината, 40-1/4 Висина, Сина

Tennsco 3040LC-EBL Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 30 Длабочината, 40-1/4 Висина, Сина

Rating 
DEN 1257.60

Од стока
Во магацинот

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 30".Висина : 40-1/4".Боја : Сина.Овој тип на Производ име е Tennsco Затворени "L" во Исправена позиција за Ред Завршува, 2" Ширина, 30" Длабочината, 40-1/4" Висина, Сина.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи