• Свеж
Деца Боја со Броеви Среќен Девојка,30x40cm DIY Маслото Момчиња Девојчиња Почетник Шарени Животински Модел

Деца Боја со Броеви Среќен Девојка,30x40cm DIY Маслото Момчиња Девојчиња Почетник Шарени Животински Модел

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Миење на четка чисто кога ќе се промени во друга боја или престане да се наслика.Идеален Подарок - Тоа е совршен за домашна декорација.Бојата може да биде директно обоени, не треба да додадете вода.Можете Да Добиете - Слика од броеви комплет вклучува 1 компјутер претходно печатени текстура уметност платно, 1 сет на доградба на акрилни бои, 3 најлон четки ( Со рамка ).Бојата кутија одговара на бројот на платно, како и необележани пигменти одговараат на засенчени делови на платно.Исклучителен подарок за Божиќ , денот на Благодарноста , роденден и конкуренција за награди.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ БЕЗБЕДНО АКРИЛНИ БОИ : Ова боја со број сопствени почетник комплет вклучува високо-квалитетни четки и не-токсични, еколошки-пријателски акрилни бои, И го носат рамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи