• Свеж
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа за Исклучување на Функц

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки со Бучава Изолација Микрофон

Rating 
DEN 1006.80

Од стока
Во магацинот

Обезбеди кристално јасно разговори дури и во најпрометните работата на животната средина.Совршен за кога сте на работа или учење од дома или со земање конференциски повици, во автомобил и на отворено.Дизајниран со елегантни магнетни полнење на база на, можете лесно може да го испуштите во за полнење и складирање, исто така, можете да ја полните слушалки со помош на usb кабелот директно.Само притиснете на "+" и "-" копчиња истовремено за да го исклучите микрофонот, можете лесно може да го блокира звукот на вашата страна за време на конверзација кога е потребно. 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА & секогаш подготвени пријателски услуги на клиентите во странство. 【РАЗГОВОР во текот на целиот ДЕН И 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА】- до 15 часа време на разговор, Овој UX-M97 возач на камион безжични слушалки ви овозможува да се направи сигурна безжична повици во текот на денот, на 2 - час единечна наплата.Транзиција помеѓу телефонски разговори, видео конференции или музика во текот на денот—сите со иста слушалки.На 33 стапки (10 Метри) безжичен спектар дава слобода да се шета кога сте поврзани.【СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ】 - Тегови само 1,7 оз, кој со избалансиран over-the-слушалки дизајн и мека меморија-пена баласт, слушалки ви овозможува удобно носење искуство за интензивна сите-ден употреба.0 и беспрекорно се префрлате помеѓу два по волја.

Детални спецификации

Додатоци на производи