• Свеж
Телефон Замена на Делови LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за LG K52 / Q52 / K62 Нови Додатоци

Телефон Замена на Делови LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за LG K52 / Q52 / K62 Нови Додатоци

Rating 
DEN 1677.60

Од стока
Во магацинот

Ние не ќе биде одговорен еднаш на екранот е инсталиран.Пред да се купи нов екран, бидете сигурни дека единствениот проблем со вашиот телефон е на екранот, кои може да се замени со нов екран.Мобилниот телефон LCD екран се користи за замена на екранот со проблеми како што се прикаже, мртви пиксели, екранот напукнување и боја грешки.Купи со доверба!По инспекција од страна на професионален за контрола на квалитетот тим, ние сме одговорни за било каква штета или проблеми со квалитетот за време на транспортот. Замена на старите, скршени, испукана, оштетени one3.Совети 2 : Симулира testing Screen замена е многу кревка производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи