• Свеж
MEDSPO Професионален Стоматолошки Сонди Композитни Пополнување Plugger | Вилијам Кој | Истражувач на Коренскиот Канал Засилувач Scaler | Устата Огледало забен камен Смена | ?

MEDSPO Професионален Стоматолошки Сонди Композитни Пополнување Plugger | Вилијам Кој | Истражувач на Коренскиот Канал Засилувач Scaler

Rating 
DEN 138.00

Од стока
Во магацинот

Нашите производи се исто така CE обележани и целосно да се прилагодувате кон ISO 9001 и ISO 13485 стандарди.Ако поради некоја причина на инструменти не успеваат во рок од 3 години за купување, пратете ни го врати објектот и ние ќе го замени со нов item If производ не е според вашите очекувања, ве молиме контактирајте го нашиот НАС врз основа на Клиентите Support Our Производи се во согласност со ISO 9001, CE, ISO 13485, и други Стандарди за Квалитет.Ако производот не е како според вашите очекувања, ве молиме контактирајте го нашиот НИ основа за Поддршка на Корисниците.ПРОИЗВОД Испитување Ендодонтско Сонда 6 Single Ended Дијагностички забен камен Смена Гребење.Ако поради некоја причина на инструменти не успеваат во рок од 3 години за купување, пратете ни го врати објектот и ние ќе го замени со сосема нов објект.ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Направени со супериорен квалитет на трајни производи од не ' рѓосувачки челик.Ние продаваме нови производи направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик.Ако производот не е како според вашите очекувања, ве молиме контактирајте го нашиот НИ основа за Поддршка на Корисниците.Бидејќи 2013, MEDSPO е снабдувач на висок квалитет на Стоматолошки, Хируршки, Имплант, Медицински и козметички производи.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE, ISO 13485, и други Стандарди за Квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи