• Свеж
МТВ Био R2100, ниски температури Кутија, 100 Место (10 х 10), Поликарбонат (5 Пакети од 5 компјутери)

МТВ Био R2100, ниски температури Кутија, 100 Место (10 х 10), Поликарбонат (5 Пакети од 5 компјутери)

Rating 
DEN 866.40

Од стока
Во магацинот

Цена за 5 Пакети од 5 компјутери.МТВ Био, R2100, ниски температури Кутија, 100 Место (10 х 10), Поликарбонат, со Шарки Lid New ултра-ниска температура на чување на кутии се дизајнирани да се одржи 1.2 m L да 2.0 мл ниски температури за складирање ампули.Одличен и longlasting замена за картонски кутии, тие се целосно autoclavable и го издржат температури се движат од -196° до +121°C. тие се компатибилни со сите стандардни 5.25 инчен (133mm) замрзнувач полици.Јасно капаци шарки и се печатат индексирање за примерок целите на идентификација.Функција : Поликарбонат, го издржат -196°CConvenient шарки lid Unique бар-код на секоја кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи