• Свеж
Okuyonic Лактот Конектор Цевка Фитинзи за Цевки Конектори за Течност Пренос(Дошу 6 Поени Внатрешна Жица (3/4 Нишка))

Okuyonic Лактот Конектор Цевка Фитинзи за Цевки Конектори за Течност Пренос(Дошу 6 Поени Внатрешна Жица (3/4 Нишка))

Rating 
DEN 539.76

Од стока
Во магацинот

Направени од високо‑цврстина на 304 нерѓосувачки челик со висока цврстина, набитост и издржливост.Таписерии изработка, отпорност, погоден за течни, природен гас, нафта или воздух пренос.На лактот конектор доаѓа со женски теми, едноставно поврзете навој прачка или цевка до лактите. 2 тема спецификации за да изберете од, со добра запечатување перформанси и лесен за инсталација и употреба.Практична цевка врска фитинзи, корозија‑отпорни, анти‑ ' рѓа, и долг животен век.

Детални спецификации

Додатоци на производи