• Свеж
Астро Закачалка Рек Покрие Ширина 100cm Флорални Портокалова Облека Покрие Памук Со Анти-Лизга String 611-52

Астро Закачалка Рек Покрие Ширина 100cm Флорални Портокалова Облека Покрие Памук Со Анти-Лизга String 611-52

Rating 
DEN 604.80

Од стока
Во магацинот

Големина : 39.4 x 47.2 инчи (100 x 120 cm); Материјал : Главен орган : Центар Шлиц Спецификации : Пред отворот овозможува лесно тркалање и превземање на облека Мрежа Прозорец : Mesh ткаенини прозорецот ви овозможува да видите облека внатре.Фината мрежа намалува прашина од внесување Страна Врски : Врски на двете страни за да се спречи маска од премине од една закачалка решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи