• Свеж
Изградба Лепило

Изградба Лепило

Rating 
DEN 424.80

Од стока
Во магацинот

Цена За : Секоја Лекување Време : 20 мин.Предмет : Градежно Лепило Карактеристики : Брзо Земи Формула, Отпорен на Вода, Водата се Исчисти, VOC во Согласност со Апликацијата : - Боја : Светло Сива Специфична Тежина : - Тип : Ков База на Вискозитет : Медиум Паста Големина : 1 qt.Земја на Потекло (предмет на промена) : сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи