• Свеж
Надворешни Цврста Состојба Диск 2TB, Ултра-Тенки USB 3.1 Тип-C Надворешни Цврста Состојба Диск 2000GB Преносни Складирање Диск, Компатибилни со КОМПЈУТЕР, Лаптоп и Mac (2TB, Ср?

Надворешни Цврста Состојба Диск 2TB, Ултра-Тенки USB 3.1 Тип-C Надворешни Цврста Состојба Диск 2000GB Преносни Складирање Диск, Компатибилни

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Широко се компатибилни со 99% од PC системи.Совети : Ако имате било какви прашања (технологија, производи), ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Оваа надворешни цврста состојба диск може да се користат без инсталирање на софтвер, едноставно вклучете го и користите.1 Генералот 1 HDD носи брз трансфер брзина до 500 MB/S.1 пренослив хард диск надградена Тип-C/USB3.Анти-шок и анти-капка дизајн, продолжување на работниот век се Повеќе подобрувања за да се зголеми безбедноста на податоците, употреба безбедност и проширување производ живот.На висок квалитет на алуминиум легура школка, обезбедува одлична дисипација на топлина и издржливост.Надворешни цврст-држава хард диск, на брзина на пренос е до 500 MB/S, брзина на читање е 5 пати поголема од таа на обичните хард дискови, и writing speed е 2 пати поголема од таа на обичните хард дискови, многу ефикасна и стабилна!.Лесно да ја запази големи количини на податоци со голем капацитет.Надворешни цврста состојба диск 2 TB преносни цврста состојба диск погоден за Mac, КОМПЈУТЕР, лаптоп, високиот-брзо Тип-C/USB 3.Кога не работи за 10 минути, тоа е доволно паметни да се автоматски спиење.

Детални спецификации

Додатоци на производи