• Свеж
FWZJ Аниме Mouse Pad за Судбината/Гранд Цел Tamamo не Меј Сабја, 800 * 300/900 * 400mm Лаптоп Биро Подлога, Површинска Заштита од Абење Personalise Трајни Големи Office Home Mouse Pad, Роденден

FWZJ Аниме Mouse Pad за Судбината/Гранд Цел Tamamo не Меј Сабја, 800 * 300/900 * 400mm Лаптоп Биро Подлога, Површинска Заштита од

Rating 
DEN 919.92

Од стока
Во магацинот

★Голем продолжен mouse pad може да обезбеди повеќе искористен простор за тастатура, глувче и десктоп компјутер додека играте, додека за заштита на вашиот десктоп компјутер.Одличен избор за жени, деца, тинејџери, пријатели, семејството и другите. ★Големина : 700*300мм , 800*300мм , 900*400mm. ★Висока стабилност и издржливост, дебелина 3мм : не се лизга гумени база, може да подобра контрола и спречување на глувчето подлога од лизгање или се движат. ★Исклучително мазна, прецизни и контролира површината : се обезбедува најдобар површината за игри сензори и има помал отпор отколку на другите подлоги за глувче.Обезбеди брзо и непречено следење интерфејс за вашиот глушец. ★Водоотпорен и перат површина : Водоотпорен слој може да се спречи пијалаци за блокада и во други несреќи.Користење со високо-одделение природна гума се корисни за човековото тело.Лесно да се чисти.Заштита на животната средина, нетоксичен и безбеден.

Детални спецификации

Додатоци на производи