• Свеж
KLHHG Кујна Ѓубре Може да Водоотпорен Опфатени Бања корпата за Ѓубре 2.1 Галон Touchless корпата за Ѓубре, Батерија/Батерија корпата за Ѓубре за Спална соба (Боја : Б)

KLHHG Кујна Ѓубре Може да Водоотпорен Опфатени Бања корпата за Ѓубре 2.1 Галон Touchless корпата за Ѓубре, Батерија/Батерија корпата

Rating 
DEN 17558.40

Од стока
Во магацинот

Големина : 11.9 инчен тесен дизајн, мали тело и голем капацитет-тенок дизајн, да не зафаќа простор, заштеда на простор. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.Smart отворање на капакот, 0.Водоотпорен главата дизајн, нормална работа во контакт со вода, може да се користи во бањи и тоалети.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.8 во(Ж), три бои, може да одговара на различни стилови на сцената.Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.1 gallons Scope на примена : канцеларија, дневна соба, спална соба, кујна, итн. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Smart отворање на капакот, 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи