• Свеж
Niteangel Природни & Мека Хрчак Постелнина за Сирискиот Џуџе Хрчаци Gerbils Глувци Degus или Други Мали Големина домашно Милениче

Niteangel Природни & Мека Хрчак Постелнина за Сирискиот Џуџе Хрчаци Gerbils Глувци Degus или Други Мали Големина домашно Милениче

Rating 
DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

Се состои од aspen и плута гранули, без вештачки прилог, 11 Литри На пакет, тоа е препорачувам да се користи како украс слој ако користите еден голем кафез, или главниот супстанција во мал кафез.Одличен материјал од кафез дното супстрат, одлична абсорбента, го намалува мирис, дава од природниот вкус, империјаните, вашиот малку кожен пријатели да истражуваат и да копа да поминат досада време.Ниско во прав, лесно и забавно да се копа, обезбедува освежување на животната средина во кафез, мека допирање нуди нежно искуство кога хрчаци прошетки или игра.Мека, пет-friendly за малку шепа пријатели да торбичка и не се во можност да се намали нивното крзно, тие би можеле да се соберат овие постелнина материјали за изградба на топол кревет во хрчак куќа.Торба Спакувани : 11 L, се препорачува за хрчаци, gerbils, глувци, degus, и други мали големина домашни миленици.

Детални спецификации

Додатоци на производи