• Свеж
ngruama8 Центрифугални Компресор 130FLJ1 Моќ Фреквенција Центрифугални Фан 85W Компресор Фан Фан Центрифугални Компресор

ngruama8 Центрифугални Компресор 130FLJ1 Моќ Фреквенција Центрифугални Фан 85W Компресор Фан Фан Центрифугални Компресор

Rating 
DEN 4253.76

Од стока
Во магацинот

Моќност : 85 W.Wattage : Под 500 W.Тип : Турбо Компресор.Примена : Воздух Blower Power.x Source : Електрични Компресор.Моќност : 220 VPhase : 1 Frequency : 50 HZInput Струја : 0.39 влезна Моќност : 85 WSpeed : 2200r / min Air проток : 3.6m3 / min HIP : 280pa Noise : 70 DBAWeight : 2.5 KGconnection метод : Сина и жолта врска кондензатори,сина и Црвена поврзување на жици.

Детални спецификации

Додатоци на производи