• Свеж
EuisdanAA 13 Парчиња Шарени Флеш Бела 7mm Кол Топла Топи Лепак Стап 100mm Должина(13 piezas colorido флеш бланко 7 mm де diámetro barra де pegamento де fusión en caliente 100 mm де longitud

EuisdanAA 13 Парчиња Шарени Флеш Бела 7mm Кол Топла Топи Лепак Стап 100mm Должина(13 piezas colorido флеш бланко 7 mm де diámetro

Rating 
DEN 220.80

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Топла Топи Лепак Стапови; Материјал : ЕВА.Големина : 100mm x 7mm / 4" x 0.28"(L*D); Боја : Шарени Флеш Бела.Тежина : 52g; Пакет Содржина : 13 Компјутери x Топла Топи Лепак Стапчиња.Омекнување Точка : 178 F (81 C); Работно Време : 70 секунди(Punto де ablandamiento : 178 F (81 C); Tiempo de trabajo : 70 segundos.Вискозитет / Centipoises : 9,500 @ 380 F (193 C)(Viscosidad / Centipoises : 9,500 @ 380 F (193 C).

Детални спецификации

Додатоци на производи