• Свеж
Kevin Durant BGS КАТЕГОРИЗИРАНИ 9.5 (Кошарка Картичка) 2007-08 Topps Хром - [База] #131

Kevin Durant BGS КАТЕГОРИЗИРАНИ 9.5 (Кошарка Картичка) 2007-08 Topps Хром - [База] 131

Rating 
DEN 2083.20

Од стока
Во магацинот

Спорт : Кошарка.Одлично за било Kevin Durant фан.Ова е изборот трговски картичка.Кликнете на сликите за да ги видите codition на вистинскиот објект што ќе ја добие. 2007-08 Topps Хром - [База] #131 - Kevin Durant BGS ОЦЕНУВАЊЕ на 9.5.

Детални спецификации

Додатоци на производи