• Свеж
LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Риба Позадина

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Риба Позадина

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Големина : 7(L) x 2.7(W) x 1(H) инчи.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Печати Дизајн : печати дизајн ќе додадете контакт од стил на вашата меморија.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Силна и Разноврсна : внатрешна кука има силно на различни површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Лесен За Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи