• Свеж
Ownest Компатибилен со iPhone 11 Про Случај за Мека Течни Силикони Срцето Шема Тенок Заштитен Shockproof Случај за Жени, Девојки за iPhone 11 Про-Сива

Ownest Компатибилен со iPhone 11 Про Случај за Мека Течни Силикони Срцето Шема Тенок Заштитен Shockproof Случај за Жени, Девојки

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

✔【Компатибилен со】Специјално Дизајниран САМО за i Phone 11 Про.Поддршка За Безжично Полнење. ✔【Уникатен Дизајн】Креативни Симпатична Срцето шема,го прави вашиот телефон толку убаво. ❤【Високо квалитетен Материјал】Трајни меки силиконски материјал, да ви донесе удобно и мека на допир се чувствуваат. ✔【Заштита Дизајн】Ултра-лесни, но трајни меки силиконски,обезбедува целосна заштита.Отпечатоци-отпорни & мазна на допир чувство, лесен за инсталација и отстранување. ✔【Прецизно сечење】Прецизно сечење, брз пристап толку копчето, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња и нечујно копчето, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.Feature Note : Овој заштитен ракав е направена од ултра-лесни, но трајни меки силиконски да заштитна од шок и нула отпор.Answer : ___________________________ Note : Симпатична Срцето Шема.Answer : ___________________________ Note : телефон случај со IMD-tech занает живописни издржливи.Производ Specifications Material : Премиум Квалитет со силиконска .Тежина : 30g Package се вклучени : 1 * i Phone 11 Про случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи